Tatrzański Związek Narciarski

Trenerzy podali skład na Skandynawię

Wojciech Cieślar, Marcin Mąka i Andrzej Zarycki będą reprezentować Polskę podczas pierwszych sześciu zawodów Pucharu Świata B w kombinacji norweskiej w sezonie 2007/2008. Do Skandynawii...

Przygotowania polskich "kombinatorów" do sezonu

Nasza młodzieżowa reprezentacja w kombinacji norweskiej znajduje się obecnie w fazie bezpośrednich przygotowań do sezonu. Mają oni za sobą pierwsze skoki na śniegu oddane w Strbskim Plesie...

Zakopane: PS w kombinacji - Wygrana Manninena, Polacy daleko

Fin Hannu Manninen wygrał pierwsze zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Zakopanem. Drugie miejsce zajął jego rodak Jakko Tallus, zaś trzecie Niemiec Bjoern Kircheisen. Manninen,...

Zakopane: PS w kombinacji - Wygrana Bjoern'a Kircheisen'a

Niemiec Bjoern Kircheisen wygrał w Zakopanem zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w sprincie. Drugi był Fin Hannu Manninen, zaś trzeci Norweg Magnus Moan. Niemiec skoczył 133,5 metra i...

Zakopane: PS w kombinacji - Przerwane zawody

Z powodu silnych opadów śniegu odwołano konkurs skoków podczas sobotnich zawodów Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Zakopanem. Zostaną one dokończone w niedzielę. Po biegu na 10 km ze...

W sobotę 27 czerwca w czeskim Roznovie odbyły się zawody w kombinacji norweskiej, w których reprezentanci Polski rywalizowali z czeskimi zawodnikami. Zmagania zdominowali Polscy, którzy zgarnęli dwa pierwsze miejsca na podium. Zwyciężył Szczepan Kupczak, a drugi był Paweł Słowiok. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął reprezentant gospodarzy – Jan Vytrval.